Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice ECB-30D-1A


ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
-30 % Нема на залиха
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
ECB-30D-1A
Casio Edifice ECB-30D-1A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Индикатор на распоред, Календар, Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
Големина на Кукиште 49 mm
Поврзување SMART ACCESS TECHNOLOGY
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice ECB-30D-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3292 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:49 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло, BLUETOOTH:BLUETOOTH 4.0, Поврзување:SMART ACCESS TECHNOLOGY, Функции на Часовник:12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Индикатор на распоред, Календар, Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
11,890.00den
8,323.00den
370 прегледи
Ознаки: casio, edifice, ecb-30d-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271