Menu
КОШНИЧКА

Casio B650WD-1A


B650WD-1A
B650WD-1A
-25 % Нема на залиха
B650WD-1A
B650WD-1A
Casio B650WD-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 35 mm
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Casio B650WD-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2504 Пол:ЖЕНСКИ.МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: B650WD-1A
17 прегледи
Ознаки: casio, b650wd-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271