Menu
КОШНИЧКА

Casio AW-48h-1b


AW-48h-1b
AW-48h-1b
-25 % Нема на залиха
AW-48h-1b
AW-48h-1b
Casio AW-48h-1b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 38 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Casio AW-48h-1b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3042 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:38 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,390.00den
1,792.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: AW-48h-1b
17 прегледи
Ознаки: casio, aw-48h-1b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271