Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-1500WH-8b

Casio AE-1500WH-8b
-25 % Нема на залиха
Casio AE-1500WH-8b
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 мм
Боја на Ремче Сива
Боја на Кукиште Сива
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio AE-1500WH-8b - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2730 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:52 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,890den
2,168den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336