Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-1200WHD-1A


AE-1200WHD-1A
AE-1200WHD-1A
-25 % Нема на залиха
AE-1200WHD-1A
AE-1200WHD-1A
Casio AE-1200WHD-1A
Податоци за часовник
Функции на Часовник10 години батерија, 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Дигитален, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 43 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
Casio AE-1200WHD-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3294 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:43 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:10 години батерија, 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Дигитален, Илуминација, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,290.00den
3,217.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: AE-1200WHD-1A
442 прегледи
Ознаки: casio, ae-1200whd-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271