Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-1000W-1B

Casio  AE-1000W-1BCasio
Casio  AE-1000W-1BCasio
-30 % Нема на залиха
Casio  AE-1000W-1BCasio
Casio  AE-1000W-1BCasio
Casio AE-1000W-1B
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio AE-1000W-1B - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,790.00ден
1,953.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2436 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336