Menu
КОШНИЧКА

G-SHOCK Step Tracker GMD-B800-1e


GMD-B800-1e
GMD-B800-1e
-30 % Нема на залиха
GMD-B800-1e
GMD-B800-1e
G-SHOCK Step Tracker GMD-B800-1e
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 46 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Податоци smartwatch
ConnectivityBluetooth 4.0
G-SHOCK Step Tracker GMD-B800-1e -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2225 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:46 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален-Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:20 bar, Connectivity:Bluetooth 4.0, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
7,990.00den
5,593.00den
11 прегледи
Ознаки: g-shock, step, tracker, gmd-b800-1e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271