Menu
КОШНИЧКА

G-Shock GA-100RS-4a


GA-100RS-4a
GA-100RS-4a
-30 % Нема на залиха
GA-100RS-4a
GA-100RS-4a
G-Shock GA-100RS-4a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеПортокалова
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеПортокалова
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален-Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
G-Shock GA-100RS-4a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2222 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:52 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Портокалова, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален-Дигитален, Боја на Ремче:Портокалова, Водоотпорност:20 bar, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
8,890.00den
6,223.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: G-SHOCK
1002 Прегледи
Ознаки: g-shock, ga-100rs-4a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271