Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12765.5

DK12765-5
. -50 %
Daniel Klein DK.1.12765.5
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеМултиколор
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеТиркизна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12765.5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2745 Пол:ДЕТСКИ.ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Тиркизна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Мултиколор, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
995den
607 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271