Menu
КОШНИЧКА

Casio WS-1000H-2A


WS-1000H-2A
-30 % Нема на залиха
Casio WS-1000H-2A
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 43 mm
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1000H-2A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2714 Пол:Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:43 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: WS-1000H-2A
8 прегледи
Ознаки: casio, ws-1000h-2a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271