Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-V002D-1B

Casio MTP-V002D-1BCasio
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V002D-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште37 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-V002D-1B---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:37 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,090.00ден
2,163.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2019 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336