Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-E311LY-7A


MTP-E311LY-7A
AKCIJA -30 %
Casio MTP-E311LY-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Ден во неделата, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 48 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена/Роуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-E311LY-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2074 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:48 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Роуз Голд, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Датум, Ден во неделата, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
7,490.00den
5,243.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-E311LY-7A
295 прегледи
Ознаки: casio, mtp-e311ly-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271