Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1303PD-1A


MTP-1303PD-1A
MTP-1303PD-1A
-25 % Нема на залиха
MTP-1303PD-1A
MTP-1303PD-1A
Casio MTP-1303PD-1A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1303PD-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2508 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,142.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-1303PD-1A
62 прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303pd-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271