Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1302PL-7B


MTP-1302PL-7B
MTP-1302PL-7B
-25 %
MTP-1302PL-7B
MTP-1302PL-7B
Casio MTP-1302PL-7B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 39 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1302PL-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 721 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:39 mm, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,442.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-1302PL-7B
162 прегледи
Ознаки: casio, mtp-1302pl-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271