Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1216A-7B

MTP-1216A-7B
. -40 %
Casio MTP-1216A-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1216A-7B -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,090ден
1,845ден
  • : На залиха
  • Brand: CASIO
3918 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio popust, -50

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336