Menu
КОШНИЧКА

Casio MQ-38UC-2A2


MQ-38UC-2A2
MQ-38UC-2A2
. -25 %
MQ-38UC-2A2
MQ-38UC-2A2
Casio MQ-38UC-2A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 X 27 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
Casio MQ-38UC-2A2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3066 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:37 X 27 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
1,990.00den
1,492.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1072 Прегледи
Ознаки: casio, mq-38uc-2a2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271