Menu
КОШНИЧКА

Casio MQ-24UC-3B


MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
-25 % Нема на залиха
MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
Casio MQ-24UC-3B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 35 mm
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio MQ-24UC-3B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3062 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Зелена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Зелена, Водоотпорност:wr, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
1,990.00den
1,492.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MQ-24UC-3B
23 прегледи
Ознаки: casio, mq-24uc-3b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271