Menu
КОШНИЧКА

Casio MCW-200H-1A

Casio  MCW-200H-1A
-25 % Нема на залиха
Casio MCW-200H-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 54 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio MCW-200H-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2054 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:54 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,490den
4,118den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336