Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-E140GG-1B

LTP-E140GG-1B
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-E140GG-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-E140GG-1B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1712 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:38 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,990den
4,493den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
0 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio popust, -50

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336