Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1234PG-7A

Casio LTP-1234PG-7A
. -25 %
Casio LTP-1234PG-7A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 21 мм
Боја на Ремче Златна
Боја на Кукиште Златна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Правоаголник
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-1234PG-7A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2720 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:21 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,290den
2,468den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1008 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336