Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1094E-7B

LTP-1094E-7B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1094E-7B
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 24 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност wr
casio-ltp-1094e-7b-besplatna-isporaka-za-eden-den-na-domasna-adresa-orginalno-fabrichko-pakuva-e-pol-zhenski-remche-kozha-popusti-chasovnici-popust-30-golemina-na-kukishte-24-mm-garanci-a-2-godini-bo-a-na-kukishte-srebrena-forma-na-kukishte-okruglo-tip-na-mehanizam-analogen-bo-a-na-remche-crna-vodootpornost-wr

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,590ден
1,813ден
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
7 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336