Menu
КОШНИЧКА

Casio LRW-200H-7E2

Casio  LRW-200H-7E2Детски
-30 % Нема на залиха
Casio LRW-200H-7E2
Податоци за часовник
Пол ДЕТСКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 35 мм
Боја на Ремче Бела
Боја на Кукиште Бела
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност wr
Casio LRW-200H-7E2 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ДЕТСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:wr

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,990.00ден
2,093.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2005 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336