Menu
КОШНИЧКА

CASIO LRW-200H-2E2

CASIO LRW-200H-2E2
-25 % Нема на залиха
CASIO LRW-200H-2E2
Податоци за часовник
Пол ДЕТСКИ,ЖЕНСКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 35 мм
Боја на Ремче Бела
Боја на Кукиште Бела
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
CASIO LRW-200H-2E2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2373 Пол:ДЕТСКИ,ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,990den
2,243den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336