Menu
КОШНИЧКА

Casio LQ-142LB-4A2

LQ-142LB-4A2
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-142LB-4A2
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПЛАТНО
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште23 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
Casio LQ-142LB-4A2 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - Пол:ДЕТСКИ, Ремче:ПЛАТНО, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:23 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:wr - Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,190den
1,533den
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
3122 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336