Menu
КОШНИЧКА

Casio LQ-139L-7B

LQ-139L-7B
-25 % Нема на залиха
Casio LQ-139L-7B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LQ-139L-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1993 Пол:ДЕТСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:26 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,190den
1,643den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
504 Прегледи
Ознаки: casio-casio-lq-139l-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271