Menu
КОШНИЧКА

Casio LQ-139L-2B


LQ-139L-2B
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-139L-2B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 26 mm
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LQ-139L-2B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1990 Пол:ДЕТСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:26 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,190.00den
1,533.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: LQ-139L-2B
16 прегледи
Ознаки: casio, lq-139l-2b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271