Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-580l-1a

Casio Edifice  EFV-580l-1a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-580l-1a
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio Edifice EFV-580l-1a - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2215 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
8,390den
5,873den
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336