Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFS-S550PB-1A


EFS-S550PB-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFS-S550PB-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Battery TypeSolar powered
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFS-S550PB-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2710 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:47 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Battery Type:Solar powered, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
14,490.00den
10,143.00den
11 прегледи
Ознаки: casio, edifice, efs-s550pb-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271