Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFR-S108D-3A


EFR-S108D-3A
EFR-S108D-3A
EFR-S108D-3A
AKCIJA -30 %
EFR-S108D-3A
EFR-S108D-3A
EFR-S108D-3A
Casio Edifice EFR-S108D-3A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоSapphire crystal with anti-reflective coating
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFR-S108D-3A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3482 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Sapphire crystal with anti-reflective coating, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
10,490.00den
7,343.00den
258 прегледи
Ознаки: casio, edifice, efr-s108d-3a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271