Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFR-573d-2a


EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
-30 % Нема на залиха
EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
EFR-573d-2a
Casio Edifice EFR-573d-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFR-573d-2a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3282 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:47 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
10,390.00den
7,273.00den
64 прегледи
Ознаки: casio, edifice, efr-573d-2a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271