Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFR-547D-1A

Casio Edifice  EFR-547D-1A
Casio Edifice  EFR-547D-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice  EFR-547D-1A
Casio Edifice  EFR-547D-1A
Casio Edifice EFR-547D-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 48 мм
Боја на Ремче Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio Edifice EFR-547D-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2834 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
10,490den
7,343den
1012 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336