Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EF-316D-1A*


EF-316D-1A
EF-316D-1A
EF-316D-1A
-30 % Нема на залиха
EF-316D-1A
EF-316D-1A
EF-316D-1A
Casio Edifice EF-316D-1A*
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EF-316D-1A* -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3231 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
6,190.00den
4,333.00den
1005 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, ef-316d-1a*

Локација Тц Буњаковец тел 078237271