Menu
КОШНИЧКА

Casio DW-291H-1B


DW-291H-1B
Нема на залиха
Casio DW-291H-1B
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Casio DW-291H-1B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2692 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:52 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:20 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1002 Прегледи
Ознаки: casio, dw-291h-1b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271