Menu
КОШНИЧКА

Casio AQ-S810W-1A4


AQ-S810W-1A4
-30 % Нема на залиха
Casio AQ-S810W-1A4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Battery TypeSolar powered
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio AQ-S810W-1A4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1984 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:47 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Battery Type:Solar powered Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,490.00den
3,843.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: AQ-S810W-1A4
506 прегледи
Ознаки: casio, aq-s810w-1a4

Локација Тц Буњаковец тел 078237271