Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-2000W-1A

Casio  AE-2000W-1A
-25 % Нема на залиха
Casio AE-2000W-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 48 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 20 bar
Casio AE-2000W-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1980 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:20 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,290den
3,218den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1004 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336