Menu
КОШНИЧКА

Обетки Елени Кристал Sna1637

Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
-20 %
Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1637ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал Sna1637
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Обетки Елени Кристал Sna1637 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890.00ден
1,512.00ден
Извести ме за попуст
2152 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336