Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1654

Sna1654
-20 %
Ланче Елени Кристал Sna1654
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1654 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1654 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
3204 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336