Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1654

Ланче Елени Кристал  Sna1654Накит
-20 %
Ланче Елени Кристал Sna1654
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Попуст Накит Попуст -20%
Ланче Елени Кристал Sna1654 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990.00ден
1,592.00ден
Извести ме за попуст
2076 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336