Menu
КОШНИЧКА

Casio Mtp-1290d-7av

Casio Mtp-1290d-7avCasio
· -30 %
Casio Mtp-1290d-7av
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 5 bar
Casio Mtp-1290d-7av - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,390.00ден
3,073.00ден
Извести ме за попуст
  • : На залиха
  • Brand: CASIO
2375 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336