Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1260PD-7B

MTP-1260PD-7B
. -25 %
Casio MTP-1260PD-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1260PD-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 718 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,990den
2,243den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
523 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271