Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V300L-4A

Casio LTP-V300L-4A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V300L-4A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 34 мм
Боја на Ремче Розева
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-V300L-4A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1536 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,690den
3,518den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1006 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336