Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V005GL-7A


LTP-V005GL-7A
LTP-V005GL-7A
-30 % Нема на залиха
LTP-V005GL-7A
LTP-V005GL-7A
Casio LTP-V005GL-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 29 мм.30 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V005GL-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1524 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:29 мм.30 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,690.00den
1,883.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-V005GL-7A
13 прегледи
Ознаки: casio, ltp-v005gl-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271