Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V004L-1A

Casio LTP-V004L-1ACasio
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V004L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште31 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V004L-1A---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,590.00ден
1,813.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2024 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336