Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V002L-7B

Casio LTP-V002L-7B
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V002L-7B
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 25 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-V002L-7B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1514 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:25 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,590den
1,943den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1008 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336