Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-E306D-7A

LTP-E306D-7A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-E306D-7A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 32 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
casio-ltp-e306d-7a-besplatna-isporaka-za-eden-den-na-domasna-adresa-orginalno-fabrichko-pakuva-e-pol-zhenski-remche-chelik-popusti-chasovnici-popust-30-golemina-na-kukishte-32-mm-garanci-a-2-godini-bo-a-na-kukishte-srebrena-forma-na-kukishte-okruglo-tip-na-mehanizam-analogen-bo-a-na-remche-srebrena-vodootpornost-5-bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
6,890ден
4,823ден
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
5 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336