Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-2089RG-7A


LTP-2089RG-7A
Нема на залиха
Casio LTP-2089RG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 45%-Попуст
Големина на Кукиште 34 mm
Боја на РемчеСребрена/Роуз Голд
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Роуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-2089RG-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1213 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:45%-Попуст, Големина на Кукиште:34 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Роуз Голд, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/Роуз Голд, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
7,250.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-2089RG-7A
503 прегледи
Ознаки: casio, ltp-2089rg-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271