Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-2085L-5A

Casio LTP-2085L-5A
. -25 %
Casio LTP-2085L-5A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 32 мм
Боја на Ремче Кафенa
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-2085L-5A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1504 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,690den
4,268den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1036 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336