Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1314D-1A

Casio LTP-1314D-1ACasio
· -30 %
Casio LTP-1314D-1A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 33 мм
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-1314D-1A - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:33 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,590.00ден
2,513.00ден
Извести ме за попуст
  • : На залиха
  • Brand: CASIO
2308 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336