Menu
КОШНИЧКА

Casio BEM-116L-1A

Casio BEM-116L-1A
-25 % Нема на залиха
Casio BEM-116L-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 39 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio BEM-116L-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 712 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:39 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,390den
3,293den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336