Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-1400WH-1A


AE-1400WH-1A
-30 % Нема на залиха
Casio AE-1400WH-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Водоотпорност5 bar
Casio AE-1400WH-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1457 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:52 mm, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,163.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: AE-1400WH-1A
12 прегледи
Ознаки: casio, ae-1400wh-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271