Menu
КОШНИЧКА

Брош B2465


Беош B2465
Беош B2465
Беош B2465
-20 %
Беош B2465
Беош B2465
Беош B2465
Брош B2465
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитЗлатна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal, Swarovski Perla
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Брош B2465 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2465 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal.Swarovski Perla, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, Боја на Накит:Златна, Опис:Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
32 прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271